Прес

Промоција на македонското издание на делото „Тајните за супермеморија“ од израелскиот автор Еран Кац

Сабота, 10 Март 2018 14:00

Во среда, 14 март, во НУБ ќе биде промовирано македонското издание на делото „Тајните за супермеморија“ од израелскиот автор Еран Кац, кој ќе одржи предавање за своите техники. Почетокот е закажан во 12 часот. Ве очекуваме!

Контакт

 
Бул. „Гоце Делчев“ бр. 6, пошт. фах 566
Скопје
Република Македонија
 
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 
+389 2 3115 177
 
+389 2 3226 846