Изложби

#КритичнаМаса го прослави својот 6ти роденден на платото пред НУБ

Четврток, 31 Мај 2018 13:34

30.05.2018 #КритичнаМаса го прослави својот 6ти роденден на платото пред НУБ, а во нашата галерија е поставена изложбата од сите 73 дизајни на оваа велосипедска иницијатива. #НаТочак

Контакт

 
Бул. „Гоце Делчев“ бр. 6, пошт. фах 566
Скопје
Република Македонија
 
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 
+389 2 3115 177
 
+389 2 3226 846